דרישה מיו"ר הכנסת: להדיח את אחמד טיבי מוועדות הכנסת

חברת הכנסת קטי שטרית (ליכוד) פנתה הערב (ראשון) ליו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, ודרשה ממנו להרחיק את ח"כ אחמד טיבי לאחר שקרא לעברה פגיעות פוגעניות במהלך דיון שנערך הבוקר בכנסת.

במכתבה, כותבת ח"כ שטרית כי היום, במהלך דיון בועדת הכספים של הכנסת, קרא אחמד טיבי למנכ"ל תנועת רגבים מאיר דויטש "חלאת המין האנושי, טינופת, זבל" ועוד. "ביקשתי מח"כ אחמד טיבי לאפשר לו לדבר, בעקבות כך הפנה אלי ח"כ אחמד טיבי צעקות בערבית".

"כאשר עניתי לו שיפנה אלי בשפה העברית, הוא קרא לעברי: תסתמי הפה, מה את אומרת לי לא לדבר בערבית, יא זבל'ה" סיפרה ח"כ שטרית במכתבה.

עוד מספרת ח"כ שטרית כי לאחר מכן התברר לה שגם צעקותיו בערבית אלי היו "תסתמי את הפה". לטענתה "קריאה זו מבזה אותי אישית ואת כל חברי הכנסת. התנהגות זאת לא הולמת את משכן הכנסת. צעקות, כינויי גנאי וקללות לא צריכים להישמע כאן ולאיים על אף אחד מחברי הכנסת".

"בנוסף, ידוע שצעקות אלו מופנות בגלל מחלוקת אידיאולוגית נוקבת. לא ייתכן שחברי כנסת מהימין ירגישו מאוימים בעקבות התנהגות אלימה של ח"כ מהרשימה המשותפת. לצערי, ח"כ אחמד טיבי לא הוצא מדיון הוועדה, למרות חריפות המקרה" כתבה ח"כ שטרית לאדלשטיין.

לסיום, כתבה ח"כ שטרית במכתבה "בימים אלו לא פועלת ועדת האתיקה ואיני יכולה לפנות אליהם עקב הפרת כללי האתיקה הבוטה הזאת. לכן אני קוראת לך, להרחיק את ח"כ אחמד טיבי מדיוני ועדת הכספים עד מועד הבחירות".

צפו בעימות מתוך וועדת הכספים:

httpss://www.facebook.com/1386999648212188/posts/2321731104739033/

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק