דובר חד"ש הורחק מהכנסת

צילום: עטרה גרמן, מקור ראשון
יו"ר הכנסת יריב לוין הודיע כי דובר חד"ש יורחק ממשכן הכנסת לאחר שתקף את מועמד מפלגת "הציונות הדתית" עו"ד איתמר בן גביר

יו"ר הכנסת חה"כ יריב לוין, הודיע הערב (ראשון) כי דובר מפלגת חד"ש רג'א זעאתרה, שניסה לתקוף ביום חמישי שעבר את מועמד רשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, הורחק בהחלטת קצין משמר הכנסת מהמשכן עד להודעה חדשה.

בהודעה ששלח לוין למנכ"ל ארגון 'בצלמו' שי גליק, שהגיש את התלונה ליו"ר הכנסת נגד זעאתרה, ולעו"ד איתמר בן גביר, כתב: "מיד כשנודע לי דבר האירוע, ביקשתי מקצין הכנסת, ניצב יוסי גריף, שיפעל בהקדם לבדיקת המקרה ושיעביר אליי את תוצאות הבדיקה ואת המלצותיו. בכלל זה התבקש קצין הכנסת לנהוג בעניין זה בתקיפות הנדרשת ולבחון הגשת תלונה רשמית למשטרת ישראל. עוד אציין, כי נוכח חומרת האירוע, החליט קצין הכנסת כי עד תום הבדיקה תימנע כניסתו של מר זעאתרה למשכן הכנסת".

עוד הוסיף כי "הנחיתי באופן חריג, ושלא כנהוג, לאפשר למשטרת ישראל לצפות בצילומי מצלמות האבטחה של הכנסת, על מנת שיועמדו לרשותה כל הכלים לטיפול מהיר ומקיף באירוע זה".

עו"ד איתמר בן גביר מסר בתגובה: "אני מברך על ההחלטה החשובה להרחיק את תומך הטרור ואיש ה-BDS זעאתרה ממשכן הכנסת ומקווה שימוצה עימו הדין עד תום. בכנסת הקרובה נפעל להביא לכך שלא רק זעאתרה לא יהיה בכנסת, אלא כל מעריצי ומחבקי המחבלים מהרשימה המשותפת".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק