דברי יור עוצמה יהודית, השר לבטחון לאומי, איתמר בן גביר

דברי יו״ר עוצמה יהודית, השר לבטחון לאומי, איתמר בן גביר בפתח ישיבת הסיעה, בכנסת:

אני רוצה להשתתף בצער משפחתו של פקד ארנון זמורה, עלה לדרגת רב פקד אחרי מותו, אני זכיתי להכיר אותו בביקורים שלי בימ״מ, אני זוכה להכיר את גיבורי הימ״מ, יחידה מופלאה שאנשיה מוסרים נפש של ממש למען עם ישראל וארץ ישראל.

אתמול העליתי את נושא התנאים שלהם, לאורך כל השנה וחצי האחרונה הגדלנו את התנאים, נתנו עוד דברים, אבל זה עדיין לא מספיק, הגיבורים האלה ראויים לכל הוקרה ולכל הערכה. הם עושים את זה לא בשביל התנאים ולא בשביל הכסף – הם עושים את זה במסירות נפש עילאית ועצומה אבל מגיע להם ולכל גיבורי משטרת ישראל, ללוחמים שלנו, את מלוא ההכרה וההוקרה.

‏אנחנו מתפללים לשלומם של חיילי צה״ל שנלחמים גם כרגע, בקרבות בעז״ה יביאו ניצחון.

אני חושב כי שהפרישה של בני גנץ מהממשלה היא גם הזדמנות מאוד גדולה, הממשלה הזאת הובילה לתמרון, התמרון הזה הביא להישגים יפים מאוד, אבל נושאת המטוסים צריכה לעבור לקצב יותר גדול, והעצימות צריכה להיות הרבה יותר ברורה.

‏נדמה לי שיהיה נכון שמי שבכל השנה האחרונה התריע ודיבר על הסכנה שבחמאס, נדמה לי שיהיה נכון שמי שבכל השנה האחרונה דיבר ודרש להפציץ את עזה, לעשות סיכולים ממוקדים, לאסור כניסת פועלים – יהיה חבר בקבינט המלחמה. אני העברתי את הדרישה הזו לראש הממשלה בנימין נתניהו.

‏אני חושב שזה הזדמנות גדולה מאוד לעבור שלב, לעבור הילוך להביא ניצחון.

‏אנחנו הסכמנו לכניסה של בני גנץ מתוך מחשבה שבאמת סיעת המחנה ממלכתי רוצים להביא אחדות, הם לא באמת הביאו איזה שהיא אחדות סביב הנושא הזה של ניצחון במלחמה.

במיוחד בחודשים האחרונים אני חושב כי הם בהרבה מאוד מקרים תקעו מקל בגלגלים של מכונת המלחמה. אני חושב שהפתרון זה באמת שאנחנו ניכנס לתוך הקבינט הזה ונוכל להשפיע עוד יותר, ובאמת להוביל את הדברים שעם ישראל רוצה.

עם ישראל רוצה ניצחון בדרום, עם ישראל רוצה ניצחון בצפון, עם ישראל רוצה להפסיק את המדיניות של הדלק ושל ההומניטרי, שבסופו של דבר רובו מגיע לחמאס. ככה לא מתנהגת מדינה שרוצה לנצח.

‏אני אסיר תודה ללוחמים שלנו. אתמול אמרו אחרי ישיבת הקבינט, בלילה, באחת לפנות בוקר ששיש חיילי גולני שנמצאים בשוק, רצתי אליהם, חיבקתי אותם, באהבה ענקית ועצומה. אני שומע אותם – הם רוצים לנצח, הם רוצים לכסח, הם רוצים להכריע.

אני חושב כי כניסה שלי ושל עוצמה יהודית יכולה להרים את ההילוך ולעבור לשלב שהוא שלב של הכרעה. השלב של הניצחון!

תגובות

תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תגובה באמצעות פייסבוק

כתבות אחרונות:
ימנים בטוויטר:
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים:

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏