גילה גמליאל: "ניסו לעשות לי חיסול ממוקד"

ח''כ גילה גמליאל | צילום: דוברות המשרד לשוויון חברתי
השרה גילה גמליאל, שהפרה את הנחיות הסגר ונדבקה בקורונה, מספרת: "הבת שאלה אותי: אמא, למה אומרים שאת שקרנית?" טוענת: "לא נתנו לי צ'אנס, שפטו עם יד קלה על ההדק" • הראיון המלא, יפורסם מחר (שישי) במוסף "שישבת"

אחרי הסערה הציבורית בעקבות הפרת הנחיות הקורונה ואחרי שהיועמ"ש קבע בתחילת השבוע שלא שיקרה בחקירתה, מפירה השרה גילה גמליאל את השתיקה מהשבועיים האחרונים, ובראיון מיוחד היא מגיבה לטענות ומאשימה: "ניסו לעשות לי חיסול ממוקד".

אחרי שבמשך ימים ארוכים לא ירדה מסדר היום הציבורי – הפגנות התרחשו מחוץ לביתה, כתבים נשלחו למצוא את הכיסא שישבה עליו בבית הכנסת, והמשטרה והיועמ"ש נזעקו לבדוק את המקרה, אומרת גמליאל בקול חנוק מדמעות: "הדבר הכי קשה היה כשחברות של הבת שלי שאלו אותה על כל הדברים שאמרו עלי. היא באה אלי ושאלה 'אמא, למה אומרים שאת שקרנית?', אמרתי לה 'אל תדאגי באבי, האמת תצא לאור'. אני שמחה שצדקתי".

לדברי גמליאל, "מה שקשה הוא שכמעט ולא שמעתי קולות שאומרים רגע, שנייה, אולי צריך לחכות, לראות מה יגלו כל הבדיקות שעשו בעניין, אף אחד לא נתן צ'אנס לשמוע אולי גילה גמליאל אמרה אמת, שפטו אותי עם יד קלה על ההדק.אף אחד לא חיכה קצת, זה היה נורא ואיום. ואני באמת שלא מבינה למה. אז נכון, טעיתי בשיקול הדעת. אני מסכימה שהייתי צריכה לפעול לחומרא, אבל ככה למחוק 20 שנה שהשקעתי לעשייה למען המדינה?! מאיפה השנאת חינם הזאת?!"

השרה גמליאל. צילום: משה מילר, לעמ

על מחלת הקורונה שנדבקה בה היא מספרת: "חום גבוה, יש תחושה שהבטן כאילו נשרפת, כאילו שמו לי תנור בבטן, כל הגוף שלי כואב, לא יכולתי להכניס פירור לפה, לא יכולתי לבלוע, הראש מתפוצץ, השרירים כואבים, כל הזמן תחושה שהפה יבש, מתעוררת כמה פעמים בלילה, הייתי גמורה פיזית. מדי פעם מרגישים טוב יותר ואז יותר קשה, המחלה מהתלת בך. ומעל הכל הקושי הנשימתי, זה כאילו אין לך מספיק חמצן. תשמע, כל הדיבורים האלה על 'זה רק שפעת' זה ממש לא נכון".

לדבריה של גמליאל, כוחות כלכליים עומדים מאחורי הדהוד הפרשה בתקשורת: "היה ניסיון מסוכן מאוד לעשות לי חיסול ממוקד מכוון ומתוזמן, כדי לעצור את כל הרפורמות שאני מקדמת במשרד להגנת הסביבה".

עוד הוסיפה כי "בחמישה חודשים שאני במשרד יש מהפכות של ממש שלא נעשו עשרות שנים, אלו רפורמות שמעבירות עשרות מיליארדי שקלים מבעלי הון לציבור הרחב. יש בעלי הון שחברו יחד לחסל את הרפורמות האלה. הם חשבו שיש פה הזדמנות לעשות קמפיין שיגרום לכך שלא אשאר שרה במשרד הזה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק