בשל הקורונה – כניסה מצומצמת הלילה לקבר יוסף

הכניסה הלילה לקבר יוסף | צילום: מועצה אזורית שומרון
במקום התקיימו עבודות תחזוקה ונקיון לשימור המקום • יוסי דגן: "חובתנו ברורה לשמר את המקומות הקדושים ולפתוח אותם לעם ישראל כולו"

הלילה התקיימה כניסה מצומצמת לקבר יוסף ללא מתפללים זאת בשל הקורונה. הכניסה התקיימה לצורך נקיונות ועבודות תחזוקה בכדי לשמר את המקום גם בשעה זו.

בין הנכנסים היו ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, מח"ט שומרון אל"מ רועי צוויג, קצין ההגמ"ר רב סרן עזריאל פרלמן מג"ד 12 של גולני, אנשי המועצה האזורית שומרון ואנשי מנהלת המקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון.

מתנדבי מנהלת המקומות הקדושים של מועצת שומרון ביצעו במקום עבודות תחזוקה ונקיון, אל"מ רועי צוויג וראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן הדליקו יחד את נר התמיד הענק שמוצב בקבר יוסף.

"גם כשאנחנו לא יכולים להגיע עם אלפי מתפללים כמו תמיד, אנחנו מגיעים ונוגעים במקום הקדוש הזה כדי לנקות אותו, לייפות אותו ולעסוק בתחזוקה ובשימור זו חובתנו" אמר במקום ראש מועצה אזורית שומרון דגן "גם כשאנחנו לא זוכים לחזור כרגע לקבר יוסף בצורה מלאה, לראות את דגל ישראל מתנופף במקום הקדוש והחשוב הזה ואת ישיבת עוד יוסף חי פועלת במקום כפי שהיה בעבר, בשל החולשה של הפוליטיקאים, אנחנו מגיעים ככל שניתן. אנחנו זוכים לחיות ולבנות בשומרון, זוהי זכות וגם חובה, כאן אנחנו נוגעים בשורשים הכי עמוקים של עמנו, חובתנו היא ברורה לשמר את המקומות הקדושים לתחזק אותם ולפתוח אותם לעם ישראל כולו"

בסיום כניסת הנקיונות והתחזוקה הודה דגן למח"ט שומרון אל"מ רועי צוויג לחיילי החטיבה, לוחמי מג"ב שכם לחיילי גדוד 12 של גולני, ולמתנדבי מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון בראשותו של נתנאל שניר ולאנשי המקצוע שהגיעו לבצע את העבודות.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק