ברית האחים חוזרת? בנט ומתן כהנא תמכו בלפיד כרה"מ בהצבעת אי האמון

נפתלי בנט ויאיר לפיד. צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ
נפתלי בנט ומתן כהנא הצביעו בעד הצעת אי האמון של יאיר לפיד להפלת הממשלה ולהכתרתו כרה"מ • בליכוד תקפו: "חתרן נשאר חתרן, פרש מהימין סופית"

מליאת הכנסת דחתה את הצעת אי האמון של יו"ר האופוזציה יאיר לפיד, 50 ח"כים התנגדו כאשר 30 ח"כים תמכו. בין התומכים היו גם יו"ר מפלגת ימינה נפתלי בנט, מתן כהנא ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן.

בעקבות ההצבעה, סיעת ימינה הבהירה כי אין משמעות לתמיכה של בנט וכהנא בהצעה. "מתחילת הקדנציה הצבענו תמיד בעד כל הצעת אי-אמון בממשלת הכישלון הזו, ובלבד שזה הוגש על ידי מפלגה ציונית, ואנחנו נמשיך בזה כמובן. אין היום כל שינוי".

בנט ונתניהו. ארכיון. צילום: חיים צח, לע"מ

בעוצמה יהודית תקפו את בנט ויו"ר המפלגה, מיכאל בן ארי צייץ הערב בטוויטר: "‏נפתלי בנט, מונחה ע״י אובססיה אישית ותו לא".עו"ד איתמר בן גביר: "רק עוצמה בימין. לא שאני אומר אמן לכל מילה של נתניהו אבל להצביע בעד לפיד זה קו אדום".

בליכוד הוציאו הגיבו גם כן להצבעה והתרכזו בנפתלי בנט שבחר להצביע בעד אי האמון בממשלה "חתרן נשאר חתרן. בנט החליט הערב לפרוש סופית מגוש הימין ולהמליץ על יאיר לפיד שאמר כי בכוונתו לעקור 100,000 מתיישבים מיהודה ושומרון, לתפקיד ראש הממשלה. מי שפירק את ממשלת הימין בשביל ברית האחים ימליץ על השמאל בשביל ג'וב".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק