בעקבות פניית ארגון חוננו למשטרה: נהג אגד שתקף בחור ישיבה נחקר

אילוסטרציה. צילום: חטיבת דובר המשטרה
תיק החקירה נפתח מחדש בעקבות ערעור שהוגש לפרקליטות על ידי ארגון חוננו. נהג האוטובוס שתקף בחור חרדי נחקר על ידי המשטרה. חוננו: "אנו מקווים שהחקירה תמוצה והנהג יעמוד לדין"

נהג האוטובוס שתקף בחור ישיבה נחקר לפני מספר ימים. התיק שנסגר מיד עם הגשת התלונה נפתח מחדש ונלקחה עדות מהמתלונן. זאת עקב ערעור לפרקליטות כנגד החלטת משטרת ירושלים שהוגש על ידי ארגון חוננו בשבוע שעבר.

כזכור, מדובר במקרה שארע לפני כשבועיים, בו הוגשה תלונה כנגד נהג "אגד" של קו 9 בירושלים על תקיפת בחור ישיבה. ע"פ התלונה הכה הנהג את הבחור באגרופו ואף ניסה להשליך אותו מהאוטובוס, וכל זאת משום שסבר כי הוא חבר של אדם שדפק על דלתות האוטובוס מבחוץ וכנראה אף ירק לכיוון הנהג. לאחר שהבחור שהותקף הדגיש בפני הנהג כי אין לו כל קשר לאותו אדם, החל הנהג לקלל ולתקוף אותו. שוטרים שהוזעקו למקום על ידי הבחור לקחו את פרטי הנהג והפנו אותו להגיש תלונה בתחנת המשטרה.

כפי שפורסם, מיד לאחר התקיפה פנה הבחור לתחנת המשטרה להגיש את התלונה, כהמלצת השוטרים בשטח. בשל מגפת הקורונה התבקש להגיש את התלונה באופן מקוון, וכך עשה. להפתעתו, זמן קצר לאחר מכן קיבל הודעה על כך שלא תתקיים חקירה פלילית בנושא. בבירור בתחנת "לב הבירה" נאמר לבא כוחו שבדו"ח הפעולה שנכתב ע"י השוטרים בשטח לא צוין שהוכה באגרוף ומוזכר בו רק שנדחף על ידי הנהג התוקף ולכן התיק נסגר.

בערר שהוגש לפרקליטות דרש עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמייצג את הבחור: "להורות למשטרה לפתוח את תיק החקירה ולהביא להעמדה לדין של התוקף". ביום שני נודע כי המשטרה פתחה את תיק החקירה.

מעו"ד בלייכר נמסר בתגובה: "בעקבות הפנייה של ארגון חוננו החקירה נפתחה על ידי משטרת ישראל והנהג נחקר. אנו מקווים שהחקירה תמוצה והנהג יועמד לדין ובכך ישוב ביטחון אזרחי ישראל הנוסעים באוטובוס".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק