בעקבות חשיפת ערוץ 20: עו"ד בן גביר הגיש בקשה לועדת הבחירות לפסול את איימן עודה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הרשימה המשותפת
איימן עודה. צילום: עמנואל גרסטל
בן גביר הגיש ראיות נוספות נגד עודה וזאת בעקבות חשיפת ערוץ 20 כי קיבל במהלך ביקור בפריז מעטפות של 20,000 דולר מאש"ף
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בעקבות חשיפת ערוץ 20 אמש על כך שיו"ר הרשימה המשותפת, איימן עודה, קיבל במהלך ביקור בפריז מעטפות של 20,000 דולר מאש"ף כתרומה לקמפיין הבחירות של מפלגת חד"ש, הגיש הערב (שני) לועדת הבחירות המרכזית לכנסת יו"ר עוצמה יהודית ומועמד הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, בקשה להוספת הפרסום בערוץ 20 כראיה נוספת לבקשת הפסילה נגד עודה, זאת בהמשך לבקשה שהגיש לפסול את כלל הרשימה המשותפת ואת עודה העומד בראשה.

בבקשה מציין בן גביר יחד עם עו"ד חנמאל דורפמן כי "נוכח העובדה שהדברים פורסמו רק אמש, לא ניתן היה להגישם במסגרת הבקשה שהוגשה".

גם בבקשה המקורית שהוגשה לועדת הבחירות מובאות ראיות רבות וחדשות נגד עודה בגין תמיכתו בטרור. כך למשל מובא כי עודה השתתף לפני כחצי שנה בכנס של פת"ח וחמאס.

בנוסף, מובא כי באירוע שנערך ב-04/12/20, עשרות מחבלים יידו אבנים לעבר כוחות צה"ל ומג"ב, ואף ניסו לגלגל סלעים גדולים וצמיגים בוערים מהרכסים השולטים אל עבר ציר אלון, תוך סיכון חייהם של הנוסעים בציר. כוחות הביטחון מנעו את חסימת הציר על ידי מפרי הסדר, והגיבו באמצעים לפיזור הפגנות. כתוצאה מכך נהרג אחד המחבלים בן ה-14. בתגובה לכך, העלה עודה פוסט בדף הפייסבוק שלו, בו כתב כי זורקי האבנים הללו הם "המצפון של העם הפלסטיני". עודה הוסיף כי "לא יהיה קיום לכיבוש שנלחמים בו ילדים כאלו, וכי הדם שלו לא נשפך לחינם אלא מצטרף לשיירת השאהידים שבדם הטהור שלהם תשוחרר פלסטין לבסוף".

עו"ד איתמר בן גביר מסר כי "איימן עודה הוא תומך טרור מובהק. עודה לא מנסה להצניע את החיבוק שהוא מעניק למחבלים ואת האהדה שלו לחיזבאללה והחמאס. העובדה שנבחר ציבור מקבל כסף למימון קמפיין הבחירות שלו מארגון טרור הפועל נגד המדינה בה הוא מכהן כחבר כנסת היא טירוף שאף מדינה נורמלית לא יכולה לאפשר".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק