בעקבות הפרסומים בעלוני השבת – עוצמה יהודית עתרה לועדת הבחירות נגד כחול לבן: "הסתה נגד הציבור החרד"לי"

מפלגת עוצמה יהודית עתרה היום (א') לועדת הבחירות המרכזית לכנסת נגד מפלגת כחול לבן בגין קמפיין נגד הציבור החרד"לי.

בסוף השבוע האחרון, פרסמה כחול לבן מודעת קמפיין בעלוני השבת ובעיתוני סוף השבוע של הציבור הדתי, בו נראה דגל ישראל מלוכלך בממרח חרדל, לצד הכיתוב "כל כך הרבה חרדל שכבר אין לזה טעם". הפרסום, מכוון נגד הציבור החרד"לי.

בתגובה, כאמור, עתרה עוצמה יהודית לועדת הבחירות המרכזית לכנסת נגד כחול לבן, בדרישה להורות למפלגתם של גנץ ולפיד לחדול מהפרסומים המסיתים, ולהפסיק לעשות שימוש במודעה.

בכתב העתירה נכתב ביחס לקמפיין: "קמפיין שעושה שימוש פסול ומכוער בדגל המדינה, על מנת להשמיץ ולהסית נגד הציבור החרדי לאומי במדינת ישראל, ציבור מסור, אידאולוגי וערכי, הכל על מנת לנסות לקושש קולות במסע הבחירות לכנסת".

עוד נטען בעתירה, כי מעבר להסתה המתקיימת בקמפיין כחול לבן נגד הציבור החרד"לי, בכחול לבן עברו על החוק האוסר לבזות את דגל המדינה, כאשר בכך שפרסמו אותו מלוכלך בצבעי ממרח חרד"ל, פגעו בסמל הלאומי של מדינת ישראל.

לקריאת העתירה לחצו כאן

בעוצמה יהודית אומרים היום: "ההסתה של כחול לבן חצתה כל קו אדום. ניתן לשער כיצד הייתה קמה כל מדינת ישראל על הרגליים, אם מפלגה כלשהי הייתה מפרסמת את דגל הקהילה הלהט"בית כאשר הוא מלוכלך, ומפרסמת פרסומים מסיתים נגד הקהילה. אך כנראה שבכחול לבן חושבים שמה שאסור ובצדק נגד כל אדם בישראל, מותר נגד הציבור החרד"לי. הגיע הזמן להציב לגנץ ולפיד קוים אדומים ולהגיד להם: עד כאן".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק