בעקבות המצב: ארגון חוננו פותח חמ"ל בלוד "יחד נמצה את הדין עם הפורעים ונסייע לנפגעים"

עורכי הדין של ארגון חוננו. ארכיון. צילום: חוננו
בעקבות המהומות בלוד ומצב החירום שהוכרז בעיר, פותח ארגון חוננו חמ"ל מיוחד שיעזור לתושבים להגיש תלונות נגד הפורעים ולדרוש מהמשטרה לחקור אותם ולהעמידם לדין. "תושבי לוד לא לבד. החמ"ל יסייע בהגשת תלונות וליווי התיק עד עשיית הדין עם הפורעים"

בעקבות הפרעות שמבצעים תושבי לוד הערבים ביהודי לוד ורכושם, פותח ארגון חוננו חמ"ל מיוחד שיסייע לתושבי לוד בהגשת תלונות למשטרה ובדרישה לחקור את הפורעים ולמצות עימם את הדין. בארגון חוננו ילוו את חקירת התיקים, והזמינו את התושבים להיעזר בחמ"ל.

בהודעה על פתיחת החמ"ל המיוחד נכתב "אם הותקפת או שרכושך ניזוק במהלך הפרעות, עורכי הדין של ארגון חוננו המתמחים בתחום יגיעו לייעץ ולסייע בהגשת תלונה במשטרה ובליווי חקירת התיק, במימוש זכויותך כנפגע עבירה, בסיוע לקבלת פיצוי ומס רכוש ובמיצוי הדין עם הפורעים".

החמ"ל יופעל בהתנדבות וללא עלות, במכינה הקדם צבאית בלוד ברחוב אקסודוס 2, היום (ה') בין 10:00 – 17:00.

בארגון חוננו הזמינו את תושבי לוד להיעזר בחמ"ל "בואו יחד נמצה את הדין עם הפורעים". בנוסף, ניתן לפנות למוקד חוננו מכל הארץ 1599-50-40-20, שלוחה 2.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו, מתמחה בנפגעי עבירה שיאייש את החמ"ל היום, מסר "תושבי לוד, אתם לא לבד. חמ"ל חוננו בא לסייע לתושבי לוד בהגשת תלונות למשטרה ולקבל את זכויותיהם כנפגעי איבה, בהכוונה לגבי פיצויים וליווי התיק עד עשיית דין עם העבריינים הפושעים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק