בנצי גופשטיין בראיון בלעדי לימנים: "הם מפחדים מהאמת"

ראיינתי את בנצי גופשטיין – יו"ר להב"ה. שאלתי אותו מדוע הוא מוחרם ע"י פייסבוק, על מצעד הגאווה שהפגין מולו, על הארגון שבראשו הוא עומד ועוד. הראיון המלא, עם האיש שלא עוצר באדום.

למה הפגנת דווקא מול מצעד הגאווה? לא עדיף להתעלם?

התורה מלמדת אותנו שלפעמים יש דברים שאסור להתעלם מהם, אדרבה, ברגע שיש משהו שעושים, אז אנחנו חייבים למחות, ואם אנחנו לא מוחים אנחנו שותפים לדבר הזה. לכן מול מצעד התועבה אין מקום להתעלם חייבים להפגין וחייבים למחות.

למה אתה משתמש במושג טרור להט"בי?

מכיוון שהיום במדינה כל מי שמעיז לדבר נגד הקהילה הלהט"בית "הגאה" כביכול, אז הוא מוכה, וכשהעלתי סרטון ביוטיוב נגד הקהילה פסלו לי את הערוץ. סגרו לי את הפייסבוק. מי שמעיז לדבר משהו נגדם ישר מקבל בכל מקום השמצות. לצערנו ראינו השנה גם כן שתקפו יהודי טוב שבא למחות כנגד המצעד, תקפו אותו והוא נפצע.

איש איש באמונתו יחיה – תרבות המערב

יש שטוענים: "איש איש באמונתו יחיה, אני אחיה את החיים שלי ואתה את תחיה את החיים שלך. אף אחד לא יכתיב לי מה לעשות".

אין בתורה מושג של "איש איש באמונתו יחיה". הפסוק הוא "צדיק באמונתו יחיה". "איש איש באמונתו יחיה", דבר יפה אולי, אבל זה שייך לתרבות המערב ולא לתרבות של עם ישראל. אנחנו חייבים כל אחד לעזור לחבר שלו גם מבחינה רוחנית וגם מבחינה גשמית.
ואם אנחנו רואים מישהו חוטא, מאז הוא לא רק חוטא לעצמו הוא חוטא לכולם. כמו המשל המפורסם שאנשים נוסעים בספינה ואחד עושה חור אצלו בחדר ואז אומר "מה אכפת לכם זה אצלי בחדר" אבל מי שעושה חור בספינה מפיל את כל הספינה.

מדוע הוקם ארגון להב"ה?

ארגון להב"ה הוקם למניעת התבוללות בארץ הקודש ולפעול למען מדינה יהודית כדי להקדים תרופה למכה לא לחכות שהבנות יפלו אלא להציל אותם לפני שהם נופלות, ולדבר על הנושא הזה של התבוללות.

כמה יהודיות הוצאתם מערבים עד כה?

שאלה טובה, אין לנו זמן לספור, אנחנו כל הזמן עסוקים בעשייה אבל יש כ-1,000 פניות בשנה ואנחנו מנסים להציל כמה שיותר, אבל צריך לזכור שאפילו בת אחת שמצילים היא עולם שלם.

הם מפחדים מהאמת

המערכת המשפטית חייבת לעבור רפורמה? אם כן, כיצד?

המערכת המשפטית חייבת לעבור רפורמה אחת, וקוראים לה – "השיבה שופטנו כראשונה ויועצנו כבתחילה". זה לשבת ולחזור לדין של עם ישראל, לדיני התורה. זו הרפורמה שהמערכת צריכה לעבור.

מדוע פייסבוק מחרימים אותך?

זו שאלה שצריך לשאול אותם. כבר כמה שנים יש לי משפט מול פייסבוק. אסור להזכיר את השם שלי, אסור לשים תמונה שלי, הם אומרים שזה בגלל ארגון להב"ה, אני טוען שהם עושים את זה בגלל שהם מפחדים מהאמת. זו מלחמה בכל העולם והם נלחמים בחזית ישירה מולי.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק