בנו של ראש הממשלה נגד בצלאל סמוטריץ': "ממשלת השמאל -ערבים תהיה רשומה על שמו"

בנו של ראד הממשלה, יאיר נתניהו, צייץ היום (שני) בטוויטר נגד השר בצלאל סמוטריץ' וסירובו להצטרף לאיחוד בין הבית היהודי לבין מפלגת עוצמה יהודית.

"וואו אשכרה ממשלת השמאל- ערבים שתשמיד את מדינת ישראל תהיה רשומה על שמו" כתב יאיר נתניהו בציוץ. "ממש הגיוני מפלגה חרדלית של בן גביר ופרץ, ומפלגה נוספת שהיא עלאק ליברלית עם סמוטריץ?! איזה ליברלי חילוני שהצביע פעם קודמת ליברמן כי הוא ״נגד מדינת הלכה״ יצביע למפלגה של סמוטריץ, בנט ושקד?!" הוסיף.

httpss://twitter.com/YairNetanyahu/status/1211632963903008769?s=19

יאיר נתניהו כתב את הדברים בתגובה לכתבה שכתב הכתב המדיני של ישראל היום, אריאל כהנא, ובה נכתב כי סמוטריץ' מתרחק מהאיחוד עם הבית היהודי ועוצמה יהודית. לדברי גורמים באיחוד הלאומי שדיברו עם כהנא, לסמוטריץ' אין מה לחפש במפלגה המאוחדת בתנאים הנוכחיים. לטענתם לא מדובר בכיסאות ובתפקידים אלא בעובדה שאין בשורה באיחוד שתגרום לציבור לבוא ולהצביע לו ולהבטיח שהמפלגה תעבור את אחוז החסימה.

במקביל, נמשכים מאמציו של ראש הממשלה להביא לאיחוד בין המפלגות. במהלך היום פורסם מתווה שהציע ראש הממשלה לפיו הרב פרץ ימוקם במקום הראשון, הרב פרץ במקום השני, ובן גביר במקום השלישי. במקום הרביעי, על פי מתווה רוה"מ, תוצב אישה מוסכמת על כולם ומהמקום החמישי ימשיך אותו הסדר. במקביל, נתניהו יתחייב שלא למנות שום שר מהמפלגה ללא התחייבות שלו להתפטר מתפקידו כח"כ במסגרת החוק הנורווגי. באיחוד הלאומי דחו גם את ההצעה הזאת וכינה אותה "ספין" וכן ביקשו מראש הממשלה להפסיק לבחוש במה שקורה בציונות הדתית.

נזכיר כי אתמול פורסם סקר בחדשות 12 שבו לראשונה עברה המפלגה המאוחדת את אחוז החסימה, וזאת בזכות האיחוד בין הבית היהודי לבין עוצמה יהודית לפני שבוע וחצי. בעוצמה יהודית הגיבו לסקר ומסרו כי הם שמחים לראות שהחיבור בין המפלגות הביא בשורה חדשה לציבור ובזכותו המפלגות עוברת את אחוז החסימה.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק