בן גביר תובע את ערוץ 7 במיליון ש"ח

עו"ד איתמר בן גביר. צילום: עצמי

עו"ד איתמר בן גביר שלח מכתב לערוץ 7 ובו דרישה לפיצוי על סך של  מליון ש"ח בגין הפרסום ולפיו הוא סוכן שב"כ.

במכתבו כתב בן גביר בין היתר כי: "בתאריך כ"ג בסיון 15.6.20 שפכתם את דמי כאשר פרסמתם בכותרת הראשית באתר כתבה תחת הכותרת: "גילת בנט: איתמר בן גביר הוא סוכן שב"כ", תוך ניסיון הסתתרות שפל, מאחורי כתב הגנה שהגישה הגברת גילת בנט במסגרת תביעת לשון הרע נגדה (ת.א. 22740-02-20) כאשר על פי דעת הרוב בבית המשפט העליון לא ניתן לתבוע את מי שכתב את כתב ההגנה, החלטתם לעלות שלב, לפרסם את האמור בכתב ההגנה (ולהוסיף עליו כפי שנראה להלן..).

למעשה, הוצאתם את שמי לרעה, פרסמתם דבר שקר מכפיש, שלמעשה שופך את דמי, מלבין את פני ברבים, מבזה אותי, מציג אותי בפני משפחתי, חבריי,  קהל הבוחרים שבחרו בי, עם ישראל כולו – במיוחד באתר כה נפוץ כערוץ 7 – כאדם שתוקע סכין בגב המחנה שלו, פועל בניגוד לאינטרסים של המחנה עצמו, מציג את עצמו כדמות מסיימת, אך בפועל פועל הפוך ולמעשה כשותף למעשה הונאה וכבוד במחנה אליו אני משתייך.

זאת ועוד, נוכח עיסוקי כעורך דין בין היתר עורך דין פלילי המייצג לקוחות גם מול שירות הביטחון הכללי, הצגתם אותי כעורך דין שפל הפועל בניגוד לחוק, לכללי האתיקה של מדינת ישראל ולמעשה משקר את הלקוחות שלי ועושה מעשה הונאה חמורה".

בן גביר טען כי לערוץ 7 המגלה מגמתיות נגדו ונגד עוצמה יהודית בכל השנה האחרונה אין הגנה בגין פרסום הדברים הדברים שבנט טענה בכתב הגנתה וכי בערוץ 7 לא מצאו לנכון אפילו לא לבקש את תגובתו שהעותקה ממקום אחר, ניסו להסתתר מאחורי כתב הגנה כאשר אין להם כל הגנה משפטית וכי : "ואף חמור מכל אלה! לכתבה שהופיעה בעמוד הראשי, בכותרת הראשית צרפתם סרטון שבו נטען כי הטענה שאני סוכן שב"כ "וזאת בעקבות מידע שהגיע אליה: "בעוד שלמעשה בכתב ההגנה דברים אלה לא נטענו ולמעשה הגב' בנט טענה באותו כתב הגנה, כי: "למרות שבן גביר מציג חזות של איש ימין קיצוני כלפי חוץ, הרי על פי פרסומים שהגיעו לנתבעת בן גביר מופעל מזה שנים ארוכות כסוכן מטעם שירות הביטחון הכללי …"

בן גביר טוען כי במעשים אלה פרסמו בערוץ 7 לשון הרע נגדו ואף הוסיפו לפרסם גם בציוץ בחשבון הטויטר של הערוץ. הוא הפנה לפסק דין אחר שניתן בעניינו לפני 15 שנה  על ידי השופט עודד שחם שם נקבע כי : "הצגתו של אדם כמי שמרמה את סביבתו הקרובה, ואשר מציג כאילו פעילותו נועדה לקידום רעיונות מסוימים, בעוד שבפועל היא נועדה לסכלם, נוטה בבירור לפגוע בשמו הטוב בקרב חברי אותה קבוצה".

לקריאת במכתב לחץ כאן

במכתב הדרישה דורש, עו"ד בן גביר מערוץ 7 פיצוי על סך של מליון ש"ח וכן התנצלות והבהרה באותו מקום ואותו אופן שפורסם הפרסום המכפיש. הודגש כי סכום הנזק מוערך פי כמה אך מטעמי פשרה מתבקש הסכום האמור.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק