בן גביר בתגובה לעבאס: "להקים ממשלת ימין בלי תומכי החמאס"

עו"ד איתמר בן גביר. צילום: דוברות עוצמה יהודית
מנסור עבאס היו בכנס בנצרת: "חרטנו על דגלנו לקדש את החיים ולתעב את האלימות" • איתמר בן גביר בתגובה: "קואליציה שתישען על עבאס תהיה הסוף של הימין"

נאומו של מנסור עבאס איש התנועה האיסלמית היום בנצרת נערך בעקבות השמועות על כוונתן להצטרף לממשלת נתניהו בתמיכה מבפנים או מבחוץ.

עבאס פתח את הנאום ואמר: "אני נושא תפילה של תקווה וחתירה בלתי מתפשרת לחיים על בסיס שיוויון אמיתי", אמר עבאס בנאומו, והוסיף בהמשך: "חרטנו על דגלנו לקדש את החיים ולתעב את האלימות".

והמשיך: "המחנה המשותף שלנו כולנו גדול מהמפריד בינינו", אמר יו"ר רע"ם. "אני מנסור עבאס, ערבי-מוסלמי גאה, אזרח ישראל, שעומד בראש התנועה הערבית הגדולה ביותק,  מושיט יד, בשמי ובשם הציבור הערבי שבחר בנו, כדי לייצר הזדמנות לחיים משותפים בארץ הקדושה לשלושת הדתות ושני העמים. אנחנו מתעבים אלימות נגד כל אדם בשל זהותו הפוליטית או הדתית. הגיעה העת להכרת הנרטיב ולחפש את המשותף".

איתמר בן גביר יו"ר מפלגת עוצמה יהודית הגיב לדבריו של מנסור עבאס ואמר: נאום מנסור עבאס מנסה להציג כ- "דובי חמוד" את מי ששייך לתנועה האיסלאמית, תומך בחמאס, ומקדש רוצחי תינוקות. קואליציה שתישען על עבאס תהיה הסוף של הימין ואין לנו מנדט לפעול כך. וקואליציה עם המשותפת ומרצ תשלח את בנט וסער הביתה ואין להם מנדט לפעול כך. אני קורא לכל שותפנו בימין להקים יחד ממשלת ימין מבלי להתבסס על התנועה האיסלאמית תומכת החמאס".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק