בכרמיאל נערכים ליום כיפור – מבנים ציבוריים ואולמות ספורט ישמשו כבית כנסת בחג

צילום: דוברות עיריית כרמיאל
עיריית כרמיאל הכשירה מבנים ושטחים עירוניים לטובת מקומות תפילה ליום כיפור • "רוצים לאפשר תפילות בבטחה"

ראש העיר משה קונינסקי , "בשיתוף פעולה שאותו הוביל סגני פנחס סירוקה יחד עם המועצה הדתית בראשותו של יו"ר המועצה הדתית שאול פר הכשירה העירייה אולמות ספורט, מוסדות חינוך ומבנים אחרים השייכים לעירייה לטובת חלוקה למניינים וקפסולות בעיר על מנת לאפשר לתושבי העיר להתפלל את תפילות יום כיפור בבטחה כפי שעשו בראש השנה תוך שמירה על כל הנחיות משרד הבריאות.

הוקמו הצללות בסמיכות לבתי כנסת רבים בעיר וסופקו כסאות, סידורים וכל ציוד נלווה נוסף , הכל בכדי לאפשר לקיים תפילות במרחב הפתוח".

צילום: דוברות עיריית כרמיאל

משה קונינסקי אמר עוד, "כפי שעשינו לפני ראש השנה, צרפנו חומר הסברה לתלייה בבתי הכנסת לשמירה על כללי התו הסגול וההנחיות של משרד הבריאות. בנוסף הוקם מוקד טלפוני בלשכת סגן ראש העיר לקבלת בקשות ממשפחות שישהו בבידוד בחג, קשישים וקבוצות סיכון נוספות לקיום תקיעת שופר בסמוך לביתם, הלשכה ריכזה בעלי תקיעה בשופר המעוניינים לקחת חלק במיזם בשיתוף פעולה עם העמותות אורות כרמיאל וחב"ד הפועלות בכרמיאל במיזם המבורך – בעלי התקיעה יגיעו ביום כיפור כפי שעשו בראש השנה בכדי לתקוע בשופר, זאת בנוסף לתקיעות שופר שיתקיימו במרחבים פתוחים במספר מוקדים ברחבי העיר שפורסמו לציבור".

צילום: דוברות עיריית כרמיאל

לדברי ראש העיר, "תפילות חגי תשרי מרכזות אליהם בכל שנה תושבים רבים, ובעצה אחת עם סגני פנחס סירוקה נקטנו ביוזמה וביצירתיות בכדי שהתפילות ייערכו על פי כל הנחיות משרד הבריאות, אני קורא לציבור לשמור ולהקפיד גם בבואם לבתי הכנסת על כללי התו הסגול. בתפילה לשנה טובה מתוקה ובריאה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק