בכיר בכחול לבן: "אם נתניהו רציני, נסכים לדחות במעט את נושא התקציב"

נתניהו וגנץ. ארכיון. צילום: דוברות הכנסת
בכירים בכחול לבן אמרו על סוגיית אישור תקציב 2021: "מקווים שרה"מ יראה את טובת המדינה". השר ביטון: "אי־העברת התקציב - עוול". כך מפרסמת הבוקר (ראשון), עורכת וכתבת לענייני מפלגות ב-"ישראל היום"-דניאל רוט-אבנרי

לאחר המהומה שניסו ליצור בעניין התקציב, בכירים בכחול לבן מאשרים כי יהיו מוכנים לדחות מעט את הנושא, אך ורק אם רה"מ בנימין נתניהו יהיה רציני ויקיים את ההסכם בנוגע אליו.

בכיר בכחול לבן אמר: "המהומה שהקמנו בימים האחרונים והפנייה של גנץ במכתבו לנתניהו להעביר באופן מיידי את התקציב היא רצינית ביותר. עם זאת, אם בליכוד יצטרכו מטעמים טכניים להאריך במעט את המועד, נתגמש".

 

סיעת כחול לבן. צילום: דוברות

בכיר אחר במפלגה אמר כי: "האמון שלנו בנתניהו כמובן נמוך מאוד, אבל אנחנו רוצים להאמין שגם הוא ירצה לראות את טובת המדינה ולא רק את טובתו האישית ויעביר את התקציב בהקדם כדי לטפל במשבר הקורונה".

לאחר עזיבתו של שר התיירות אסף זמיר את הממשלה, ובעקבות מה שמגדירים במפלגה כ"גרירת רגליים מצד נתניהו", הביטחון העצמי בכחול לבן הידרדר. שר הביטחון ורה"מ החליפי בני גנץ מנסה בימים האחרונים ליצור תדמית של שוויון לנתניהו, ומכאן מגיעה גם קריאתו לקדם את התקציב ולהימנע מבחירות.

ובכל זאת, בכחול לבן ערוכים לבחירות, לעומת הפעמיים האחרונות שבהן החלו להתניע קמפיין מאוחר. "אנו ערוכים לבחירות במקרה שיגיעו", הבהירו גורמים במפלגה. כשנשאלו על הסקרים, התגוננו וטענו שאינם מייצגים את מצבם בשטח.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק