בכירי רבני הציונות הדתית: הבית היהודי והאיחוד הלאומי חייבים ללכד כוחות ולרוץ ביחד

עשרות רבנים נוספים הצטרפו בימים האחרונים לקריאתם של זקני רבני הציונות הדתית, וחתמו גם הם על מכתב הקורא לרב רפי פרץ ולבצלאל סמוטריץ' לחבור לרשימה אחת יחד עם מפלגת עוצמה יהודית. בין החותמים על המכתב, רבנים בכירים בציונות הדתית, ראשי ישיבות ורבני ישובים שונים, והוא מתעסק בשאלת שלושת המפלגות האלו בלבד, ללא קשר לחיבור עם מפלגת הימין החדש.

במכתב, עליו חתמו הרבנים, נכתב כי "בימים אלו אנו שוב במערכת בחירות על דמותה וצביונה של מדינת ישראל והעם אשר עליה. בראש מעיינינו – העמדת עמדה ציבורית בעניני ארץ ישראל ועם ישראל על פי דרכה של תורה וקירוב רבים לרעיון זה. אנו קוראים, לשר הרב רפי פרץ ולשר בצלאל סמוטריץ' ולחברי הבית היהודי והאיחוד הלאומי ללכד כוחות ולחבור לקראת המערכה הציבורית .

"בחיבור כוחות המוצע, יחד עם סיעת עוצמה יהודית תהיה בע"ה בשורה ציבורית והרמת דגל, בנאמנות לתורה ובמלא הכוח, להמשך יצירה ועשיה במדינת ישראל ראשית צמיחת גאולתנו. בעזרת ה', כוחות רבים וקהלים חדשים יחברו אלינו, לא מתוך טשטוש זהותנו התורנית אלא בגבורה וללא חשש. חזק ונתחזק בעד עמינו ובעד ערי אלוקינו" נכתב בסוף המכתב.

כאמור, על המכתב חתמו רבנים בכירים בציונות הדתית: ראש מוסדות בנ"ע וראש ישיבת אור עציון, הרב חיים דרוקמן, רבה לשעבר של קריית ארבע-חברון, הרב דוב ליאור, הרב חיים שטיינר, הרב איסר קלונסקי, הרב גדעון פרל, הרב איתן זימן, הרב דוד חי הכהן וכן הרב אלי סדן.

כמו כן חתמו על המכתב גם ראשי ישיבות ורבני ישובים שונים. בין הרבנים החתומים נמצאים הרב אליהו זיני, הרב משה ביתן, הרב ברוך וידר, הרב שמואל זעפרני, הרב יהושע מרדכי שמידט, הרב יאיר פרנק, הרב מנשה ישכרף הרב יאיר שחור, הרב מאיר טויבר, הרב עמר בן ציון, הרב אהרון כהן, הרב מנחם נוביק וכן רבנים נוספים מהציונות הדתית.


כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק