בכירי רבני הציונות הדתית הביעו תמיכה ברשימתם של בן גביר וסמוטריץ'

בן גביר, סמוטריץ' ואבי מעוז בעת חתימת ההסכם הריצה המשותפת בבחירות
בעקבות מסע ההכפשות שעובר יו״ר מפלגת הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ', רבנים בכירים בציבור הדתי לאומי הביעו תמיכה במפלגתו

במכתב עליו חתומים בכירי רבני הציונות הדתית, הביעו הרבנים תמיכה במפלגת בציונות הדתית בראשות בצלאל סמוטריץ'.

הרבנים: הרב חננאל אתרוג – ראש ישיבת שבי חוברון, הרב דוד דודקביץ' – ראש ישיבת רועה ישראל והיישוב יצהר, הרב חיים גנץ – ראש ישיבת מעלה אליהו בת"א, הרב יהושע שפירא – ראש ישיבת ההסדר רמת גן והרב שמעון כהן – ראש מוסדות בית מוריה בבאר שבע.

במכתב נכתב: ״מתוך הכרותנו הטובה עם ח"כ בצלאל סמוטריץ' בשנים האחרונות, אנו החתומים מטה, מבקשים להעיד על היותו מגדולי העוסקים בצורכי ציבור באמונה ובמסירות״.

המכתב שנחתם ע"י רבני הציונות הדתית

הרבנים התייחסו לסוגיית מי שאמורים לנהל משאים ומתנים פוליטיים והוסיפו: ״ב"ה לא מצויים אנו בחדרי המשא ומתן על כל המורכבות הרבה הקשורה בכך, אך מתוך שיחות רבות והתיעצויות עמוקות שאנו שותפים בהם (יחד עם רבנים ואישי ציבור נוספים), על הלבטים והשאלות המורכבות והקשות מאוד עימן הוא מתמודד כשליח ציבור נאמן, יודעים אנו עד כמה בצלאל עוסק בכל דבר ציבורי באופן ענייני, לגופו של עניין ולתועלת הציבור ולא בחשבונות קטנים. עובד בנמרצות ובגבורה, מאוזנת עם ענוה. ודווקא בזכות נקיות זו הוא חזק כצור וראוי לשרת את עם ישראל בשליחות החשובה מכל של הציונות הדתית – להעמיד את התורה במרכז התחיה, 'ואתם תהיו לי ממלכת כהנים וגוי קדוש'. דברים אלו נכונים גם ביחס לאנשי צוות המסורים והנאמנים".

הרבנים חתמו את המכתב בקריאה ״להגביר את העין הטובה השופטת בטוב כל אדם וביותר את כל שליחי הציבור.

אנחנו קוראים לבצלאל כשליח צבור של תנועה אידיאליסטית מאירה הקוראת בשם ה', לשמור על נקיות ולא להיגרר למידה הפגומה של הכפשות ופגיעות הדדיות. כך גם ראוי ומתבקש שינהגו כל הפועלים להרמת קרן ישראל.

אנו מקוים ומתפללים שעם כל הכאב על ריחוק הלבבות החברתי שנוצר לצערנו בתקופה קשה זו לעם ישראל, ישכילו כולם להתעלות מעל המשבר, להרבות טוב ושלום, כולנו בני איש אחד נחנו ואב אחד לכולנו, ומכולם יחד יתרומם כבוד ה' על עמו ונחלתו.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק