בימ"ש הצבאי גזר 18 חודשים מאסר על אביו של המחבל מברקן || אמו שוחררה אתמול ממאסר

בימ"ש הצבאי בשומרון הטיל אתמול (ה') 18 חודשי מאסר על וליד סלימן נעאלוה אביו של המחבל אשרף נעאלוה אשר ביצע את הפיגוע הקשה באזה"ת ברקן לפני כשנה וחצי בו נרצחו קים יחזקאל-לבנגרוד וזיו חג'בי הי"ד.

 

אביו של המחבל הורשע באי מניעת עבירה בכך שידע שבנו מחזיק בנשק אך לא מנע זאת ממנו, נשק שלאחר מכן ביצע בו בנו את הפיגוע הקשה. מלבד 18 חודשי מאסר, הטיל בימ"ש על וליד גם מאסר על תנאי וקנס של 3000 ש"ח.

בתוך כך, אמו של המחבל שוחררה אתמול ממאסר, לאחר שסימה לרצות את עונשה בגין אי מניעת הפיגוע. האם שוחרר לאחר שנוקו ממאסרה ימי שחרור מנהלי ועונשה קוצר. גם האב צפוי להשתחרר בימים הקרובים וזאת לאחר שהוא צפוי גם לקבל שחרור מנהלי ולסיים לרצות את המאסר שנגזר עליו.

 

את המשפחות מלווה עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו, המסייע להם במיצוי זכויותהם כנפגעי עבירה.

 

משפחות הנרצחים הגיבו באופן קשה לגזר הדין ולשחרורה של אם המחבל ממאסר. רפי יחזקאל לבנגרוד אביה של קים תקף את בית המשפט "בית המשפט מתעלם מעובדות. טוענים שיש מידע שלא מגישים לשופט בכדי לא לשרוף אנשי מודיעין, את קים הוציאו להורג. השופט מתעלם מכך שעו"ד מירב חורי המחבלת בעצמה מיצגת את שלושת הנאשמים וכך גורמת לשיבוש מהלכי משפט לשיבוש האמת בית המשפט קובע שהאמא היא לא דוברת אמת גם העו"ד שלהם לא דוברת אמת ומתאמת עמדות לה הוא מאמין????? אני דורש ערעור. התקיימה הצגה ולא משפט צדק ולכן אני דורש שעוד שופט ידון במשפט המצחיק הזה אני לא מתכוון לותר, מי שרצח את קים ישלם את מלוא המחיר."

איריס חג'בי הוסיפה "אני ממש כועסת ורותחת על כך שלא קיבלו את הערעור שלנו לגבי המשפט של האמא מבחינתי היא היתה שותפה מלאה לרצח והיתה צריכה לקבל כמה שנים בכלא.

אין הרתעה לפיגועים אין הרתעה למשפחות של המחבלים. בית המשפט הצבאי לא שופט לצדק שלנו אלא דואגים לזכויות המחבלים ומשפחותיהם."

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע למשפחות הנפגעים מסר "אתמול יצאו לביתם הורי המחבל הנתעב שרצח את קים לבנגרוד הי"ד וזיו חג'בי הי"ד בברקן. שני ההורים יכלו למנוע את הפיגוע ואף הורשעו – האמא באי מניעת הפיגוע והאבא ובאי מניעת החזקת נשק של הבן שלו. לצערנו על אף כך שעונשם הוחמר ביחס למה שעד היום היו מקבלים מעטפת הטרור אין בהחמרה זו די.

הורי המחבל ישוחררו לביתם וימשיכו את חייהם בבית החדש שבנו להם ארגוני הטרור תוך גאוה רצחנית בבניהם השהיד ימ"ש ומשפחות הנרצחים נשארים ללא ילדיהם, ללא אביהם או אמם וללא בן זוגם או בת זוגם. אנחנו אזרחי ישראל נשארים עם האיום התמידי של הטרור הערבי שלא יודע שובע. הגיע הזמן לכללי משחק חדשים במלחמה נגד הטרור. הרתעה מלאה כלפי משפחת הטרור של הריסת ביתם החרמת הקרקע שלהם לטובת המדינה, וסילוקם מהאזור. אם מתברר שלמשפחה היה מידע על כוונת בן משפחתם לפגוע בביטחון ישראל יש להכניס את המשפחה לכלא שנים רבות ולא להסתפק בשנה וחצי וכדומה. אין די בצעדים שנעשו כדי כדי למנוע את הפיגוע הבא." מסר בלייכר.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק