בימ"ש דחה בקשת המשטרה: שוחרר העצור מיצהר ללא תנאי הגבלה

צילום - הקול היהודי

שופטת בימ"ש השלום בפ"ת מירב כפיר דחתה את בקשת המשטרה והורתה על שחרורו של תושב יצהר, נריה זארוג, ממעצר ללא תנאים מגבילים ובערבות בלבד.

זארוג, נעצר הבוקר בסלון ביתו, תוך שהשוטרים עוקרים מידיו את בתו התינוקת באלימות, מוציאים את אשתו וילדיו מביתם והורסים את הבית.

נריה זארוג | צילום – צבי סוכות

תחילה ביקשה המשטרה לשחררו ממעצר בתחנת המשטרה בתנאים מגבילים של הרחקה מיצהר, זארוג סרב להשתחרר והוא נלקח לדיון בבימ"ש השלום בפ"ת, שם כאמור שוחרר ללא תנאי.

עו"ד נתי רום שייצג את זארוג מטעם ארגון חוננו מסר לאחר הדיון "משטרת ישראל הרחיקה לכת היום בבוקר כאשר הלכה והרסה מבנים כולל גם את ביתם של משפחת זארוג ולא רק זה אלא גם ביקשה לעצור אותו או להרחיקו ל-15 יום מביתו. אנחנו שמחים שבית המשפט לא הסכים לדבר הזה, והורה על שחרורו אפילו לא תנאי של הרחקה. אנו מקווים שתמונות כאלה ותופעות כאלה של האשמות שווא של תקיפה אך ורק בשביל למצוא עילת מעצר תפסקנה".

עו"ד רום הוסיף "השיטה הזאת של לבוא ולהרוס בתים של מתיישבים ולעצור אותם בטוענה של העלבה או תקיפת שוטר או הפרת הוראה חוקית הינה שיטה פסולה.

התפקיד של משטרת ישראל הוא לאכוף את החוק ולא לבצע ענישה אני שמח שבית המשפט קיבל את עמדתנו והחליט לשחר את נריה זארוג ללא תנאים מגבילים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק