בימין תוקפים את נתניהו: "מכר את ארץ ישראל והר הבית"

בנימין נתניהו. צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

פעילי ימין שונים יצאו בימים האחרונים במתקפה נגד רה"מ בנימין נתניהו על כך שהסכים להקמת מדינה פלסטינית. בעקבות דבריו של ג'ארד קושנר שטען אמש ב-CNN כי ישראל הסכימה להקמת מדינה פלסטינית וגם להסכם מפה, והמציאות עם המפה של הגדה המערבית שמאוכלסת על ידי ישראלים. לדברי חותנו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, "ישראל שולטת בשטח והם לא עוזבים, אז הרעיון פה לראות איך אנחנו שומרים על האפשרות שלפלסטינים תהיה מדינה משלהם".

בעקבות כך תקפו במפלגת עוצמה יהודית את רה"מ נתניהו. עו"ד איתמר בן גביר צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "אמרנו או לא?? בלי עוצמה יהודית אין ממשלה ימנית". ברוך מרזל הוסיף: "נתניהו שוב בוגד". ד"ר מיכאל בן ארי כתב: ‏"ריבונות שנעשית באישור ארהב, היא לא ריבונות! שמחתי לעזור לימין החלול".

‏פרופסור אריה אלדד: "לכל החסידים השוטים של נתניהו: תקראו מה אומר אדריכל "הסכם השלום" קושנר ותבינו איך נתניהו מכר את ארץ ישראל את הריבונות ואפילו את הר הבית בשביל "שלום" עם איחוד האמירויות. כאילו שאי פעם היתה מלחמה בינינו".

פעיל הימין מאיר אטינגר כתב: "לא היתה מעולם תוכנית ריבונות של טראמפ, היתה תוכנית נתניהו-טראמפ לחלוקת הארץ והקמת מדינה פלס' שבמסגרתה עלה הרעיון להחיל ריבונות על חלק קטן מיו"ש. אבל הנזק האדיר שעשה נתניהו לארץ ישראל הוא כפול:

1. הוא הפך את הדרישה הבסיסית לריבונות, שעלתה מהשטח הרבה לפני תכנית טראמפ לתלוייה ‏בנכונות לחלוקת הארץ, והקמת מדינה פלסטינית.

2. הוא הסיר למעשה מסדר היום, את התביעה הבסיסית להחלת ריבונות ללא תלות באומות העולם. הסיבה שה'ריבונות' נדחית היא אחת – נתניהו וטראמפ רואים שכרגע אין ביכולתם להביא לפועל את התוכנית המלאה להקמת מדינה פלסטינית, בגלל התנגדות ערבים, ומכיוון ‏שמעולם לא התכוונו להחיל ריבונות ללא חלוקת הארץ, החליטו להשהות את התוכנית עד לשינוי בעמדת ה'פלסטינים', מתוך מחשבה שייכנעו כאשר יחוו שמדינות ערב לא עומדות לגמרי לצידם".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק