בחור חרדי הלך לתקן את אופניו –והותקף על ידי ערבי

צילום: אליהו לורנס, חדשות ימנים
בחור חרדי הותקף לפתע וללא כל סיבה בבעיטות בוואדי ג'וז בשבוע שעבר. החשוד רדף אחריו ולבסוף נמלט וטרם נלכד על ידי המשטרה • עו"ד חיים בלייכר מחוננו: "שוב אירוע אנטישמי של הכאת יהודי ורדיפה אחריו בשל מראהו היהודי"

בחור חרדי הותקף בשבוע שעבר בוואדי ג'וז בירושלים ללא כל סיבה, הבחור הזעיק משטרה אך התוקף נמלט בטרם הגיעה הניידת. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מייצג את המתלונן פנה במכתב למשטרה בבקשה לאסוף צילומים שייתכן ומתעדים את החשוד וללכוד אותו בהקדם האפשרי.

על פי המכתב, האירוע התרחש לפני כשבוע בשעות הערב, בוואדי ג'וז בעת שהמתלונן נסע על אופניו בדרכו לתקן אופניים. "חשוד שאחז רצועה הקשורה לסוס הבחין במרשי, כשהוא לבוש בלבוש יהודי מסורתי, חולף לידו באופניו. החשוד בעט במרשי בעוצמה והחל לרדוף אחריו במשך מעל ל-5 דקות" תיאר עו"ד בלייכר.

"מרשי הצליח להזעיק משטרה בעת מנוסתו וניידת הגיע למקום לא לפני שהחשוד הספיק להעלם. מרשי הגיש תלונה בגין האירוע בתחנת לב הבירה. מדובר שוב באירוע אנטישמי של הכאת יהודי ורדיפה אחריו בשל מראהו היהודי" טען עו"ד.

לסיום ביקש מהמשטרה "אבקש לעשות את המאמץ הנדרש על מנת ללכוד את החשוד. החשוד רדף אחרי מרשי לאורך בתים וחנויות רבים מה שאומר שהאירוע צולם בצלמות אבטחה שונות. אבקש להניח יד על הצילומים בטרם ימחקו".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק