ארגון 'עד כאן': "כתב האישום כנגד השייח' חייב להיות רק ההתחלה במיגור הטרור בעיר"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
רכבים שהציתו פורעים ערבים בעיר לוד. ארכיון. צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה
גלעד אך, מנכ"ל ארגון 'עד כאן' שפועל בעיר לוד וחשף את ההסתה לטרור של השייח' יוסף אלבאז הגיב לכתב האישום: "חייבים לעצור את גל האנטישמיות האיסלמית בתוך ישראל"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מנכ"ל ארגון 'עד כאן' גלעד אך, שחשף את פעילות הטרור סביב מסגד אל עומרי בלוד בו שימש השייח' המסית כאימם, ואשר הגישו תלונה במשטרה כנגד השייח', הגיב הבוקר (חמישי) לכתב האישום כנגד השייח.

"כתב אישום כנגד השייח' המסית הוא צעד מבורך, אך זו חייבת להיות רק ההתחלה." אומר אך, "ארגון 'עד כאן', אסף בלוד חומרים רבים – תיעודים, איסוף מידע, שמות של חשודים וחומר נוסף הכל הוגש למשטרה.

התמונה שעלתה מהאיסוף היא ברורה – מסגד אל עומרי, בו השייח' משמש כאימאם, הוא מוקד הסתה מרכזי, יוצאים ממנו הפרות סדר אלימות, מאוחסנים בו אמצעי תקיפה, והמקום משמש כחממה לטרור כנגד היהודים בלוד.

בדבר הזה שותפים עוד עשרות, ומאות פעילים – ויש לשים את היד על כולם, ולגדוע את הטרור בעיר לוד. וזה הציפייה שלנו ממשטרת ישראל ומהשב"כ" הוסיף אך.

אך קרא למבצע מקיף של המשטרה והשב"כ בערים המעורבות "אנו מקווים שכתב האישום כנגד השייח' יכלול את כלל מעשיו, ולא רק מקרה בודד, השייח' תועד מסית וקורא לפגיעה ביהודים ובישראל בהזדמנויות רבות, ונקווה שזה צעד ראשון בדרך למיגור כלל הטרור בעיר.

הגיע הזמן שהמשטרה והשב"כ יכנסו למבצע מקיף בערים הערביות והמעורבות לאיסוף הנשק הבלתי חוקי, כמויות הכסף השחור, מעבדות הסמים ומעצר של מסתים אנטישמים כדוגמת אלבז, המצב עבר כל גבול הגיוני ואין לנו גורמי אכיפה אחרים. חייבים לעצור את גל האנטישמיות האיסלמית בתוך ישראל", דברי אך.

נזכיר כי 'עד כאן' הפעילו בעיר לוד מוקד בו נאסף תיעוד מפליל על מסגד אל עומרי – רעולי פנים המסתובבים בו ומתצפתים מהצריח, חמושים בסכינים המתהלכים בקרבתו, מצבורי אבנים שנאספו בו וארגז מלא בקבוקי תבערה שנמצא בו והוחרם על ידי המשטרה.

לאחר התיעוד והאיסוף, הגישו בארגון את החומרים למשטרת ישראל.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה לכתב האישום: "אני שמח שבעקבות פניותיי הגישה פרקליטות המדינה כתב אישום נגד השייח המסית אלבאז מלוד ומברך את הפרקליטות שהתייחסה לכך ברצינות. אבל זה לא מספיק, צריך להגיש כתבי אישום נגד כל המסיתים".

בן גביר הוסיף: "ברשת קיימות עוד מאות קריאות הסתה נגד יהודים, ועל הפרקליטות לטפל גם במקרים אלו במלוא החומרה, למצות את הדין ולהגיש כתבי אישום נגד כל המסיתים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק