ארגון להב"ה משיק ערוץ טיקטוק חדש עם סדרת סרטונים מפתיעה • צפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צילום: להב"ה
ערוץ 'להב"ה' הושק כעת ברשת החברתית טיקטוק • יו"ר הארגון, בנצי גופשטיין מסביר: "כל הנוער בישראל נמצא בטיקטוק, החלטנו להיכנס לזירה"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש), משיק חשבון חדש ברשת החברתית הפופולרית 'טיקטוק', ועם השקת החשבון יוצא בסדרת סרטונים מפתיעה, בקונספט המוכר בטיקטוק. הסרטונים מדמים את חייהן של בנות יהודיות החיות בקשר עם בני זוגן הערבים, ומובעת בהם מצוקתן של הבנות בעת הקשר. הסרטונים נחתמים בהדמייה של חילוצן של הבנות בידי להב"ה.

יו"ר להב"ה, בנצי גופשטיין, מסביר כי "כל הנוער בישראל נמצא היום בטיקטוק. אלא שבטיקטוק יש גם סכנות רבות, ומקרים רבים של התבוללות נוצרים בקשרים שמתפתחים כתוצאה מהאפליקציה. לכן גם אנחנו החלטנו להיכנס לזירה, ולהציג בסרטונים המותאמים לקונספט המוכר בה, את סכנת ההתבוללות".

חפשו #להבה – O.leava בטיקטוק.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

שבט אלאטרש, היום.
התמכרנו לחוסר משילות

כמה מילים על התכנית אתמול עם צופית גרנט.
1. בכתבה הצליחו לראות חלק קטן מאוד מהפעילות האמיתית של ארגון להב"ה. אמנם חלק קטן אבל זו די הפעם הראשונה שמוכנים לשדר אותנו עם החלק הזה, הפעילות היומיומית.
למי שתהה, הסצנה על הנערה שברחה ממוסד ונמצאת אצל ערבי לא מבוימת. אלה מקרים שמתקבלים

בזמן שאוכלים לכם את הראש עם אלימות מתנחלים: עשרים תלמידי תיכון יהודים שביקרו בשמעון הצדיק, הותקפו באכזריות בידי מחבלים ערבים באמצעות בקבוקי זכוכית ואבנים.
כוח מד"א מפנה כעת את אחד התלמידים הפצועים עם פגיעת ראש

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

4 תגובות
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
עם ישראל
1 year ago

על אפם וחמתם של הסמולנים ימ"ש יפי הנפש החמוצים הגיס החמישי החתרנים הפועלים לעידוד התבוללות עם ישראל להחרבת מדינת ישראל במימון סוכנים זרים אנטישמים ! לא יעזור להם, נמשיך לסכל ולחשוף את מזימותהם !!!

דורון
1 year ago

בנצי גופשטיין וארגון להב"ה הם כמו להקת marillion שמפקחים לנו את העיניים שהיהדות מתפוררת שיהודיות שהן כמו rayleigh שהולכות ונעלמות עם ערבים. ממש מזכיר לי את אחד השירי הפופ הכי נוראים באיטייז marillion kayleigh שהשיר חזה את ההתבוללות הנוראה הזו שמתרחשת בעולם. בנצי הוא כמו דרק פיש הסולן של marillion שעדיין יש בו עצב על kayleigh כמו שלבני גוםשטיין יש בו עצב על יהודיות

דורון
1 year ago

בנצי גופשטיין וארגון להב"ה הם כמו להקת marillion שמפקחים לנו את העיניים שהיהדות מתפוררת שיהודיות שהן כמו kayleigh שהולכות ונעלמות עם ערבים. ממש מזכיר לי את אחד השירי הפופ הכי נוראים באיטייז marillion rayleigh שהשיר חזה את ההתבוללות הנוראה הזו שמתרחשת בעולם. בנצי הוא כמו דרק פיש הסולן של marillion שעדיין יש בו עצב על kayleigh כמו שלבני גוםשטיין יש בו עצב על יהודיות

דורון
1 year ago

בנצי גופשטיין וארגון להב"ה הם כמו להקת marillion שמפקחים לנו את העיניים שהיהדות מתפוררת שיהודיות שהן כמו rayleigh שהולכות ונעלמות עם ערבים. ממש מזכיר לי את אחד השירי הפופ הכי נוראים באיטייז marillion r
kayleigh שהשיר חזה את ההתבוללות הנוראה הזו שמתרחשת בעולם. בנצי הוא כמו דרק פיש הסולן של marillion שעדיין יש בו עצב על kayleigh כמו שלבני גוםשטיין יש בו עצב על יהודיות

✎ תגובה באמצעות פייסבוק