ארגון להב"ה יוצא בקמפיין לעשרת ימי תשובה: "במה חטאו הילדים?"

צילום: ארגון להב"ה
לקראת עשרת ימי תשובה, בארגון להב"ה יוצאים בקמפיין חדש אשר מצביע על המורכבות של בני הדור השני להתבוללות • "אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת שלילדים יהיה עתיד יהודי"

לקראת עשרת ימי תשובה החל ארגון להב"ה בקמפיין חדש אשר נוגע בעיקר לילדי הדור השני של הזוגות המתבוללים, כחלק מהקמפיין יצא גם עלון ובו סיפורים מצמררים על תופעת ההתבוללות, העלון נחתם בברכת הרה"ג דוב ליאור שליט"א להצלחת ארגון להב"ה.

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין: "במה חטאו הילדים? הילדים האלו יהודים לכל דבר, שלא חטאו, והם שבויים במלחמה בין האימא לאבא, בין לאומים. לאחר מאמצים ארוכים של הוצאת האשה, מתחיל המאבק על הילדים.

ילדים שהאמא מלמדת אותם להגיד שמע ישראל, והאבא מכריח אותם ללכת למסגד. ילדים יהודים, שחייהם מלאים בבלבול, סתירות פנימיות ואומללות.
המאבק לא מתנהל רק בליבם של הילדים פנימה, אלא גם בבתי המשפט, עם שופטים שלצערנו הרב לא נאמנים לתורת ישראל, ובשם ה"שוויון" רוצים שהילדים ילמדו גם את ה"מורשת הדתית" של אביהם המוסלמי".

גופשטיין אומר כי במאבקים משפטיים אלו מושקע ממון רב, בסך עשרות ומאות אלפי שקלים. "בארגון להב"ה אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת שלילדים יהיה עתיד יהודי".

"אנחנו לא חוסכים באמצעים על מנת להציל ילד יהודי", אומר גופשטיין, "אנחנו שוכרים את מיטב עורכי הדין לענייני משפחה שילוו את התיקים, מבלי לשאול שאלות: קודם שוכרים, ורק אח"כ דואגים לגייס את הסכומים הנדרשים. בעשרת ימי תשובה, אנו קוראים לכם: קחו חלק במצווה חשובה זו!".

"זו ההזדמנות שלכם להיות שותפים ממשיים בפדיון שבויים ובהצלת נפשות יהודיות משמד, ח"ו.
אין מצווה וזכות גדולה מזו, לקראת ימי הדין!
וכשם שאתם שותפים בהצלת ילדיו של הקב"ה, אין לי ספק שהקב"ה יחוס וירחם עליכם ועל ילדיכם. היו שותפים עימנו!", חותם גופשטיין.

לתרומות לקמפיין >>> https://tic.li/ozewYGy

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק