ארגון חותם לרב מלמד: הכרה בנישואים אזרחיים תגביר את תופעת ההתבוללות

קרדיט: ויקיפדיה
בתגובה לדבריו של הרב אליעזר מלמד לגבי נישואים אזרחיים במדינת ישראל ארגון חותם אומר: "הכרה בנישואים אזרחיים תגביר את תופעת ההתבוללות וההסתננות הבלתי חוקית"

בעקבות דבריו של הרב אליעזר מלמד על כך שמדינת ישראל צריכה להכיר בנישואים אזרחיים אומרים בארגון חותם אומר כי הכרה זו תגביר את תופעת ההתבוללות ותפגע פגיעה קשה באוכלוסיה היהודית במדינת ישראל.

"בשנים האחרונות, אנו רואים מגמה של הצטמצמות האוכלוסיה היהודית מול גידול של האוכלוסיה הלא יהודית" אומרים חותם. "מנתונים שאספנו בדוחות של הלמ"ס, אנו רואים שבערב ראש השנה תשע"ח האוכלוסיה בישראל מנתה 74.6% יהודים אל מול 20.9% ערבים ו- 4.5% אחרים.
בשנים האחרונות אחוזי האוכלוסיה הלא יהודית גדלו על חשבון האוכלוסיה היהודית כאשר בערב שנת התשפ"א, אנו עומדים על 74% יהודים, 21% ערבים ו- 5% אחרים במדינת ישראל. צימצום שנראה לכאורה מינורי, אך מעיד על מגמה ברורה".

עמיטל בראלי, מנכ"ל ארגון חותם: "נישואים אזרחיים יקלו מאוד על נישואי תערובת, ואף יהפכו אותם ללגיטימיים. במקרים שיש ספק אם אחד מבני הזוג יהודי, תפחת המוטיבציה שלו להוכיח את יהדותו, או להיכנס לתהליך של גיור במקרה שהוא אינו יהודי.
בנוסף, נישואין אזרחיים יקלו על נישואין בין יהודים וערבים בישראל והנזק יהיה כפול: הוא יחריף את העימות מול הערבים, שעד כה חיים ביישובים נפרדים ובקהילות נפרדות.

גם בנושא המסתננים, מצב זה יגביר את תופעת הנישואים הפיקטיביים לצורך התאזרחות, כפי שקורה בארצות המערב, ויביא להלבנת הגירה בלתי חוקית.

תופעות אלה יביאו לפגיעה חמורה בקיומו של רוב יהודי במדינה,אנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם שיעורי התבוללות הולכים וגדלים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק