אלימות משטרתית ועצורים בפינוי המאחז שהוקם לזכר אהוביה סנדק ז"ל

אהוביה סנדק ז"ל
שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל חוננו "הרס מזעזע, מטריד וחותך בבשר. שלטון הפקידים ביו"ש - המינהל והימ"ר הם המנהלים. לא הממשלה ולא מדינת ישראל אשר היא הריבון"

כוחות גדולים של מג"ב, משטרה, צבא ומינהל אזרחי מפנים בשעה זו את המאחז "מעלה אהוביה" שהוקם במקום בו נהרג אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטרים, בסמוך לבסיס בעל חצור בבנימין.

במקום דווח עד כה על שלושה עצורים במחאה על ההרס. עו"ד מארגון חוננו מסייע לעצורים.

על פי דיווחים מהשטח, ישנה אלימות משטרתית קשה כלפי מפגינים, בין השאר כלפי ילדים קטנים. כמו כן, מדווחים כי שוטרי המג"ב מונעים מתושבים שמתעדים את האירוע, להתקרב למקום המעצרים והאלימות.

הכוחות הגיעו למקום עם 6 משאיות מנוף להחרמת הציוד. במקום בית משפחה, מספר מבנים של רווקים, דיר עיזים וחקלאות.

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל חוננו הגיב להרס: "הרס מזעזע, מטריד וחותך בבשר. הדם של אהוביה ז"ל, עדיין מבעבע, ובמקום שנגדעו החיים, והנוער האהוב, יחד עם משפחה מחבריו של אהוביה ז"ל אשר עברה לגור במקום והחליטו לבנות חיים חדשים, התיישבות ופריחה – כעת ישנו הרס, לאן הגענו?

ילדי משפחת סנדק על הגלעד לזכרו בגבעת מעלה אהוביה.

לצערנו שלטון הפקידים ביו"ש – המינהל והימ"ר הם המנהלים. לא הממשלה ולא מדינת ישראל אשר היא הריבון. וכפי שראינו לאחרונה בערוץ 13 – המינהל האזרחי כבר לא שלנו".

מתנועת נחלה נמסר: "'נחלה' מגנה בכל תוקף את ההרס הנפשע שהתרחש הבוקר בגבעה בנימין שהוקמה לזיכרו של אהוביה סנדק ז"ל. לא יעלה על הדעת שבזמן שישנה השתלטות ערבית בהיקפים אדירים המשתוללת בכל רחבי יהודה ושומרון, מערכת האכיפה בוחרת דווקא להתנכל להתיישבות היהודית.

אנו דורשים מהמנהל האזרחי להתעסק בבעיה האמיתית ולמגר אותה – לעצור את הבניה הערבית הלא חוקית, ולהפסיק לאלתר את ההרס וההתנכלות לתושבי יהודה ושומרון".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק