אלימות משטרתית בקומי אורי: תושב נפצע בפניו • צפו

התושב שנפצע. צילום: גבעת קומי אורי
תושב ששב לביתו לקראת ערב נחסם בידי שוטרי המג"ב המוצבים בכניסה לגבעה, כשעצר, נגח ג'יפ משטרתי את רכבו, לאחר שיצא מן הרכב ובדק את הנזק, התנפלו עליו השוטרים באלימות

אלימות משטרתית בגבעת קומי אורי ביצהר: תושב ששב לביתו בשעת לילה נחסם בכניסה לגבעה בידי כוחות משטרה המוצבים במקום. לאחר כמה שניות של בידוק, הזיזו השוטרים את הגיפ שחסם את הכביש המוביל לגבעה ואפשרו לתושב לעבור.

כשהחל התושב לנסוע, חזר הגיפ המשטרתי ונגח בעוצמה ברכבו. הרכב איבד שליטה והוסט אל מחוץ לכביש ונעמד על אחת האבנים שהיו בסמוך.

צילום: גבעת קומי אורי

לאחר שיצא התושב מרכבו והחל דין ודברים מול השוטרים שהיו במקום, התנפלו עליו שוטרי המג"ב, היכו אותו באלימות בפניו ופלג גופו העליון, אזקו אותו והוא נלקח למעצר לעיני אשתו וילדיו.

בעקבות האירוע חשו למקום רבים מתושבי הגבעה כדי לתעד את אלימות השוטרים, תושב גבעת תקומה הסמוכה, שחש למקום כדי לתעד את האלימות, נעצר אף הוא באלימות בידי השוטרים ונלקח לתחנת המשטרה.

תושבי קומי אורי מסרו בתגובה לאירוע החמור: "לא יתכן שתושב יחזור לביתו בשעת לילה ויותקף הוא ורכבו בידי שוטרים, השוטרים לא הסתפקו בהתעללות אלא אף עצרו אותו והפכו את הקורבן לתוקף".

"האירוע הזה מצטרף לשלל אירועים שהתרחשו בגבעה בשנה האחרונה, לבד ממצור משטרתי שמוטל על הגבעה ומונע מאיתנו לנהל שגרת חיים תקינה.

אנו דורשים במיידי מאלוף הפיקוד, הוצא את השוטרים האלימים מהגבעה והסר את המצור המשטרתי שמוטל על הגבעה כבר למעלה משנה".

נזכיר כי כבר למעלה משנה שגבעת קומי אורי ביצהר נתונה תחת מצור משטרתי, על הגבעה מוטל צו שטח צבאי סגור – אין יוצא ואין בא למעט תושבי המקום. בייביסיטר, ספק גז או קרובי משפחה, אף הם אינם מורשים להיכנס לגבעה.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק