איילת (שוב) מתלבטת

מערכת הבחירות השלישית בעיצומה ובימים אלו נערכים במפלגות השונות על שינויים והחלטות בנוגע לעיצוב פני הרשימה לכנסת. מי שגם הפעם, עדיין מתלבטת ועוד לא יודעת באיזה מסגרת היא תרוץ היא חברת הכנסת איילת שקד.

על פי הערכות במערכת הפוליטית, איילת שקד מחכה לדעת האם בציונות הדתית מתכוונים לצאת לפריימריז פתוחים או לא. במידה וכן, צפויה שקד להתמודד וכנראה אף לזכות בתפקיד יו"ר המפלגה. במידה ולא יתקיימו פריימריז, הערכות הן ששקד תעדיף להיות מספר 2 של נפתלי בנט בימין החדש ולא כמספר 2 או 3 של הרב פרץ וסמוטריץ'.

הבוקר (רביעי), מפרסם העיתונאי שלום ירושלמי באתר 'זמן ישראל' כי ליברמן פנה לשקד והציע לה להיות מספר 2 ברשימת ישראל ביתנו לכנסת. על פי הדיווח, ליברמן אף התחייב לשקד כי במידה והיא תצטרף אליו הוא יצטרף לממשלת ימין לאחר הבחירות. כמו כן, הציע לה ליברמן כל תפקיד שתרצה בממשלה במכסה שתנתן למפלגה לאחר הבחירות.

שקד אישרה את הפרסום אך אמרה כי היא דחתה את ההצעה ולפי שעה היא נשארת במפלגת הימין החדש. גם בישראל ביתנו אישרו את הפרטים ואמרו כי האופצייה לשילוב שקד עדיין עומד על הפרק.

נזכיר כי דיבורים על שילובה של שקד בישראל ביתנו עלו כבר לפני מספר שבועות, אלא שבישראל ביתנו דחו את הטענות. באחת ממסיבות העיתונאים שערך ליברמן לפני היציאה לבחירות הוא נשאל על צירופה של שקד למפלגה וענה כי "צירוף של איילת שקד לא על הפרק".

כאמור, נכון לרגע זה עוד לא ברור באיזה מסגרת תרוץ שקד, אך גורמים בסביבתה אמרו שהיא תקבל החלטה עד סוף השבוע. במערכת הפוליטית מקווים ששקד לא תתלבט שוב למשך תקופה ארוכה כפי שעשתה במערכת הבחירות הקודמת, אלא תקבל הפעם החלטה בזמן ולא תמתח את המערכת.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק