איומים על גליק בתחנת המשטרה: "אם תמשיך להשמיץ את המשטרה נוציא חומרים עליך"

יהודה גליק. צילום: חיים קרויזר, מטה ארגוני המקדש

חבר הכנסת לשעבר יהודה גליק, יצא לפני דקות אחדות מתחנת המשטרה במרחב דוד. עם יציאתו מתחנת המשטרה סיפר גליק כי המשטרה מנסה לנפח משהו, שבמקרה הגרוע הוא טעות אנוש, על מנת ליצור לו דמוניזציה וכל זאת כדי לחפות על האפליה החמורה שהיא נוהגת כלפי יהודים בהר הבית "לא ניתן למשטרה להסיט את הנושא מהעיקר והוא ההתייחסות המשפילה שהמשטרה נוהגת לעיתים קרובות מידיי כלפי יהודים בהר הבית." מסר גליק.

גליק סיפר עוד כי במהלך חקירתו איים עליו החוקר כי אם ימשיך להשמיץ, כלשונו, את המשטרה היא תדליף חומרים מהחקירה כדי לכאורה להביך אותו.

לדברי גליק כל מה שמעניין את המשטרה כרגע זה התדמית שלה, לא חקר האמת, לא זכויות אדם – רק לכסות על מעצר השווא של אתמול "אני אמשיך במאבק שאין צודק ממנו להפוך את הר הבית לבית תפילה לכל העמים בלי אפליה כלפי אף אחד וכלשונו של הנשיא טראמפ בעיסקת המאה Temple Mount for All. אני קורא לציבור מהארץ ומהעולם להצטרף לקמפיין העולמי שאנו משיקים ב"שלום ירושלים" הכולל פרסום פוסטים עם האשטאג #TemplMount4all" אומר גליק.

גליק הוסיף כי "בפעם הקודמת שמשטרת ישראל יצאה במבצע דמוניזציה כלפי יהודה גליק התנועה האיסלמית קלטה את המסר וזה נגמר בניסיון התנקשות בחיי. אני ממש מקווה שמישהו במשטרה יעצור את המהלך המסוכן והמטריד הזה לפני שיהיה מאוחר מידיי. חשוב להחזיר את משטרת ירושלים למקום הטוב שהיא היתה בו במשך הרבה שנים בפיקודו של ניצב יורם הלוי." מסר.

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר מייצג את גליק תקף את התנהלות המשטרה "משטרת ישראל מפגינה שוב התנהגות אימפולסיבית ובעיתית והכל לאור העובדה שהמעצר המוקדם היה מעצר שווא שהביך את משטרת ישראל. מהרגע הראשון היה ניתן למנוע את כל האירוע המיותר הזה אם אתמול אחה"צ היו מרימים טלפון ושואלים את גליק האם בטעות מסמכים שהיו בתיק החקירה נלקחו בידו, במקום זה הם רצו לבית משפט, ביצעו חיפוש ומעצר מיותר. חבל."

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק