אופס, טעינו. אפשר שוב? // טור אורח: דביר גופשטיין

"שוב סליחה, אנו ממש מצטערים. תשכחו כל מה שהיה עד עכשיו, ותנו לנו הזדמנות נוספת "לטעות". זהו קו הקמפיין ההולך ונבנה בימים אלו אצל מפלגת "ימינה", בניסיון להשכיח מהציבור את ה"טעות" החמורה שעשו עם עוצמה יהודית.

למי שלא זוכר, במשך כל מערכת הבחירות הקודמת ניסו "ימינה" למכור לציבור שעוצמה יהודית לא הצטרפה לאיחוד רק בגלל אגו. מנגד, טען בן גביר מעוצמה יהודית כי המקומות ברשימה שהוצעו לו אינם ריאלים וכי אינם משקפים את כוחה האלקטוראלי של עוצמה יהודית.

כזכור, ברשימת ימינה דאז הוצעו לבן גביר מקומות 8 ו 13. בן גביר טען לאורך מערכת הבחירות הקודמות שמקום זה אינו ריאלי, והוא מביא לבדו כ70 אלף קולות. יותר מבצלאל סמוטריץ' ורפי פרץ.

מנגד, גיחכו בסביבת ימינה, וטענו שמדובר בכעשרים, שלושים אלף קולות לכל היותר. לבסוף, בן גביר צדק. אך נושא המקומות אינו הכרחי כעת, יש כאן דבר חמור ביותר שעובר כמעט בשתיקה מלאה.

ימינה, ובראשם בצלאל סמוטריץ', טענו במהלך מערכת הבחירות הקודמות שעשו כל שביכולתם על מנת להכניס את בן גביר לרשימה, ודאגו ללחוץ עליו שלא ירוץ לבד. יתרה מכך, לאחר שנסגרו הרשימות ובן גביר לבסוף רץ לבדו, דאגו להטיף ראשי ימינה לבן גביר על הסיכון העצום בריצה עצמאית, ועל כך שמעשה זה אינו אחראי, ויכול להעלות את השמאל לשלטון. אז כעת מסתבר, שאנשי ימינה כלל לא התכוונו להכניס לרשימתם את בן גביר, ואפילו לא במקום השמיני, וכל הדאגה שלהם לקולות הימין נבעה אך ורק מאגו.

עד כה, מכיוונו של בצלאל סמוטריץ', זה שעמד בראש המטיפים כנגד ריצה עצמאית ובזבוז קולות, לא נשמע דבר. הגיע הזמן בו ראשי ימינה יתנצלו בפני הציבור על כך ששיקרו להם במשך מערכת בחירות שלמה על "כוונתם" להכניס את עוצמה יהודית לרשימה, ועל "דאגתם" כביכול לגוש הימין.

בתכל'ס, ימינה לעולם לא יתנצלו ויחזרו על "טעויות" כאלו שוב ושוב. הם בכלל ראויים את הקולות שלנו?!

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק