אדלשטיין מאיים: בית חולים שיחסן אוכלוסיות שלא בתיעדוף – לא יקבל חיסונים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
יולי אדלשטיין. צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת
שר הבריאות יולי אדלשטיין איים על בתי החולים והודיע כי בתי חולים שיחסנו אנשים מתחת לגיל 60 (שלא בתיעדוף) לא יקבלו חיסונים • ההודעה יצאה עקב תלונות על בתי החולים בטענה שקרובי משפחה של עובדי בית החולים קיבלו חיסונים למרות שהם אינם חלק מהאוכלוסייה המועדפת
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

האיום של שר הבריאות בא על רקע תלונות שכמה בתי חולים חיסנו אנשים מתחת לגיל 60 על פי אותן עדויות, המתחסנים הם קרובי משפחה של עובדים בבתי החולים  שר הבריאות שיגר איום נחרץ בתגובה לתלונות והבהיר שבית חולים שיעשה כן "יצטרך לראות את מבצע החיסונים בטלוויזיה"

בתי החולים הצטרפו אתמול (ראשון) למבצע החיסונים הלאומי "לתת כתף", ובתוך כמה שעות התקבלו תלונות על בתי חולים שמחסנים גם אנשים מתחת לגיל 60, כלומר כאלה שעוד לא בתיעדוף. על פי אותן תלונות, חלק מאותם מתחסנים הם קרובי משפחה של עובדים. שר הבריאות הגיב בחריפות לתלונות ואיים על בתי חולים שאם יחסנו אוכלוסיות שאינן בתיעדוף – הם לא יקבלו מנות חיסון.

"בית חולים שיתחיל לחסן בניגוד לתיעדוף שנקבע יצטרך לראות את מבצע החיסונים בטלוויזיה", איים שר הבריאות. "לא יהיה שום מצב שמישהו ייקח את הדין לעצמו. זה משאב לאומי, אף אחד לא יוכל לקחת חיסון ולחסן סלבריטי או את קרוביו".

במשרד הבריאות הבהירו שאותן תלונות עוסקות במספר מצומצם של מקרים ובמעט בתי חולים, אבל שהמקרים מדאיגים אותם, ועל כן יצאה האזהרה החריפה של שר הבריאות.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק