אלימות משטרתית בפינוי הלילה ביצהר

מאיר אטינגר (באדיבות חוננו)

הלילה פינו כוחות משטרה ומג"ב בתים בשכונת קומי אורי ובתים נוספים ביצהר. מדובר בשלושה לילות רצופים בהם פינו לילה אחר לילה כוחות המשטרה את הבתים ביצהר שבכל יום לאחר ההרס נבנו מחדש.

מאיר אטינגר, מראשי נוער הגבעות ופעיל ימין מוכר, מתגורר פרסם הבוקר בעמוד בגבעת תקומה הסמוכה לקומי אורי שביצהר. אטינגר סיפר כי לאחר ההרס שלשום, מנעו כוחות מג"ב את כניסתם של המשפחות שביתם נהרס לגבעה. המשפחות ניסו להקים אוהל קמפינג סמוך לגבעה כמחאה על ההרס, אך האוהלים פורקו ע"י שוטרים.

אטינגר סיפר כי הגיע לעזור למשפחות ולמחות על ההרס. בשלב מסוים, החל מאיר ללכת בשביל המקיף של גבעת תקומה בה הוא גר. לפתע ניגשו אליו שוטרים והחלו לתקוף אותו באגרופים ובבעיטות בחסות החשכה. מיד הגיעו תושבים וצילמו את האירוע ובתגובה גררו אותו השוטרים למקום שלא נראה למצלמות והמשיכו להכותו.

אטינגר שהוכה כתב: "אני שואל אותם מה הם עושים, הם עונים שאני מפר שטח צבאי סגור, אני מסביר להם שאני מחוץ לשטח צבאי סגור ושיאפשרו לי להמשיך ללכת, אני מבקש מהם להראות להם על המפה שעל הצו והם מסרבים, אני ממשיך ללכת ושוב גוררים על הרצפה תוך כדי אגרופים ובעיטות".

בשלב הזה מגיע עו"ד ושואל את השוטרים האם מאיר מעוכב, הם עונים שלא ומציגים צו שטח צבאי סגור על גבעת תקומה. עורך הדין הסביר להם שהצו לא חל על אטינגר, מכיון שהוא תושב המקום, ולפי חוק מותר לו להתהלך באזור.

בנוכחות העו"ד שוטר מג"ב תקף את אטינגר והיכה אותו בפניו באמצעות קת הנשק. בעוד התקיפה אטינגר מוצב על הקרקע.

אטינגר רשם בחשבון הטוויטר שלו: ‏"אם שאלתם למה שונאים אותם, זה למה. כי מדובר בחבורה של עבריינים עם מדים, אלימים פי אלף מכל נער כאן באזור, שהחוק מעניין את הסבתא שלהם. ביריונים שהופקדו על משמר החרבת הארץ. אז נכון, הפשע הגדול והאמיתי זו הפגיעה ביישוב הארץ, זו הפקרת הארץ לאויב, אבל הבריונות והאלימות גם ‏מלמדת עם איזה עולם ערכים מעוות אנחנו נאבקים, עם מה מתמודדים בוני הארץ מדי יום".

"נבנה ארצנו על אף כל מחריבינו" הוסיף אטינגר.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק