אב ובנו הותקפו ביפו על ידי ערבים: "הם השתוללו והיכו בטירוף"

משטרה. צילום: חדשות ימנים
אב ובנו הותקפו על ידי ערבים בעת שנסעו לתומם בעיר יפו. התוקפים הכו את נהג הרכב, הפילו אותו לרצפה, איימו עליו ועל בנו במברג ולבסוף נמלטו מהמקום תוך שהם נוגחים ברכב המשפחה. המשטרה הגישה כתב אישום כנגד אחד החשודים

ערבים תקפו אב מבוגר ובנו בעת שנסעו בעיר יפו, זאת משום שהעזו לעקוף את המשאית בה נסעו התוקפים. התוקפים הכו את האב, הטיחו אותו ברצפה, איימו עליו ועל בנו במברג ובסוף נמלטו מהמקום. המשטרה עצרה חשודים בתקיפה, וכעת הוגש כתב אישום נגד אחד מהם.

התקיפה אירעה ביום שלישי האחרון, אב מבוגר כבן 70 היה בדרכו לעבודה עם בנו. ברחוב נס לגויים פינת עזה בעיר יפו, ביצע האב, שנהג ברכב, עקיפה של משאית. בהמשך הרחוב נאלץ האב לעצור, היות ולפניו היו רכבים. או אז נעצרה אחריהם המשאית אותה עקפו, ממנה ירדו 2 ערבים וקרבו אל הרכב.

החלון של הנוסע, שם ישב הבן, היה סגור והתוקף לא הצליח לפגוע בו. אולם חלונו של האב הנהג היה פתוח "הבחור הגדול בלי לומר מילה החל לתת בוקסים לאבא שלי בפנים. אבא שלי ניסה להשתחרר מהחגורה ולהדוף את הבחור, אבל הוא תפס את אבא שלי בחולצה והעיף אותו לרצפה", סיפור הבן.

עוד תיאר הבן כי "בינתיים הצעיר שהיה בצד שלי ראה שהוא לא מצליח לפתוח את הדלת שלי, רץ לצד השני לעזור לבחור בגדול להרביץ לאבא שלי. הם השתוללו והיכו בטירוף, קרעו לאבא שלי את החולצה, נתנו לו בוקסים לפנים ולחזה, הפילו אותו לרצפה ובעטו בו".

בהמשך ניסה הבן להפריד בין התוקפים לאביו, אולם אחד מהם רץ למשאית וחזר עם מברג. התוקף ניסה לדקור את האב באמצעות המברג, אולם הבן הצליח לעכב אותו. התוקפים פנו לבן ואיימו כי אם לא יזיז את רכבו כדי לאפשר למשאית לעבור ולהימלט – יירצחו את אביו.

הבן סיפר כי בלית ברירה נאלץ להזיז את הרכב, מחשש לחיי אביו "הם צעקו שהם עוד ייתפסו אותנו, תוך כדי שהם בורחים עם המשאית הם נכנסו באוטו שלנו וברחו". האב סובל מחבלות בפניו ובגופו, ושבר ביד כתוצאה מהתקיפה.

המותקפים הגישו תלונה במשטרת יפו, ואכן נעצרו חשודים במעשה. אולם, התברר כי כבר למחרת שוחררו העצורים כאשר החשוד העיקרי הוגבל למעצר בית. כאמור, כעת הוגש כתב אישום נגד אחד מהתוקפים.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את האב והבן מסר "אנו מודים למשטרה על מעצר החשודים, אנו מצרים על כך שביהמ"ש שחרר את החשודים למעצר בית. מדובר באנשים שללא ספק מסוכנים לציבור, הנוהגים באלימות ברחובה של עיר, והיינו מצפים שיהיו במעצר מלא. אני קורא לתביעה ולבית המשפט לפעול בכל הדרכים האפשריות בכדי למצות את הדין עם החשודים ולהותירם מאחורי סורג ובריח למען ביטחון האזרחים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
2 תגובות
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
אלנתן אמיתי
3 years ago

אבא

Last edited 3 years ago by אלנתן אמיתי
אלנתן אמיתי
3 years ago

יאללה

Last edited 3 years ago by אלנתן אמיתי

✎ תגובה באמצעות פייסבוק